Miks Reminet?

Teie parim partner füüsiliste varade juhtimises

Juhtiv füüsiliste varade haldamise lahenduste pakkuja Eestis

Oleme kõige pikemalt Eestis tegutsenud  füüsiliste varade lahenduste pakkuja. Meie kliendid on Eesti juhtivad ettevõtted ja organisatsioonid, kellest pikemaajaliseim klient on Tartu Ülikool aastast 2000. Samas on meil ka rida väksemaid kliente, kelle igapäevaseid töökorralduse teemasid me hästi tunneme.

Kompetentne ja pühendunud meeskond

Meeskond on koos töötanud alates aastast 1999 ja väga stabliilse koosseisuga. Tunnustame ja usaldame üksteist, sest igaühel meist on oma väga tugevad küljed. Meie hulgas on nii kinnisvara korrashoiu alal tegutsenud praktikuid kui IT inimesi. Me teame, mis tunne teil on! Meil on sujuv ja toetav koostöö, ja ühine eesmärk pakkuda kliendile oma pikaajalist kogemust ja kompetentsi. Koos leiame alati lahenduse. Kindlasti!

Mitmekesised teenused ja paindlikud soetustingimused
Pakume kliendile võimalust soetada tarkvara ise või osta sisse haldusinfoteenus meie meeskonnalt kas osaliselt või täielikult. Tarkvaralitsentse on võimalik osta või üürida, hoida oma või ARCHIBUSi poolt atesteeritud teenusepakkuja serveris. Litsentsid on samaaegste kasutajate põhised ning objektide ja füüsiliste varade arv ei ole piiratud. Analüüsime kliendi protsesse, teeme andmeauditi ja valime koos välja sobivaima lahenduse, mis toetab kliendi efektiivset tegutsemist ja loob lisandväärtust. Teenuspõhine lähenemine www.fminnova.ee
Kasutame maailma juhtivat haldustarkvara ARCHIBUS

ARCHIBUS tarkvara on sõltumatu tehnoloogiaagentuuri Gartner hinnangul maailma juhtiv füüsiliste varade haldamise lahendus. Tarkvara on väga laialdaste kasutusvõimalustega (34 funktsionaalsust), pidevalt arenev (1-2 uut versiooni aastas) ja maailmas rohkem kui 7 miljonit kasutajat omav avatud platvormil toimiv veebipõhine IT lahendus kõige mitmekesisemate füüsiliste varade juhtimiseks. Eestis pakume seda alates aastast 2000 eestikeelsena ja integreerituna Eesti Kinnisvarakorrashoiu Standardiga.

www.archibus.com

Rahvusvaheline tugi ja parimad praktikad

Reminet kuulub ARCHIBUSi partnervõrgustikku, milles on pea 300 ettevõtet  üle maailma. See on võimas kogemuste ja oskuste allikas, millest saab tuge kõikide ettetulevate erialaste probleemide lahendamiseks. Kogemused ühistest rahvusvahelistest projektidest jõuavad  meie Eesti klientidele pakutavatesse lahendustesse.